Adwokat Monika Wiśniewska jest wpisana na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie. 
 

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w kancelariach prawniczych (Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztofa Szydłowskiego w Łodzi, DLA Piper Wiater sp. k. w Warszawie, Kancelaria Adwokat Elizy Kuny w Warszawie).  Aplikację adwokacką ukończyła pod patronatem Adwokata Karola Świątkowskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i karnego. 


Swoje zawodowe zainteresowania skupia przede wszystkim wokół prawa rodzinnego i karnego. Doradza Klientom w rozwiązywaniu bieżących problemów związanych ze stosowaniem przepisów prawa rodzinnego i karnego w praktyce, w tym udzielając drobnych, bieżących porad prawnych, jak również sporządzając opinie prawne i pisma procesowe. 
 

Reprezentuje Klientów w powierzonych sprawach i sporach prawnych zarówno na etapie przedsądowym (w tym podczas negocjacji i mediacji), jak i w trakcie postępowań sądowych.  
 

Obecnie pełni funkcję Wiceprzewodniczącej Sekcji Prawa Rodzinnego przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.
 

Bierze udział w szkoleniu organizowanym przez Centrum Mediacyjne przy Naczelnej Radzie Adwokackiej w celu uzyskania uprawnień mediatora w zakresie spraw cywilnych (w tym rodzinnych).

 

Doradza w języku polskim i angielskim.

 

Prywatnie kocha teatr (zwłaszcza Teatr Szwalnia w Łodzi), Dostojewskiego i wszystkie psy (ale najbardziej swoje!).

Monika Wiśniewska

ADWOKAT 

ANNA SARNA 

ASYSTENT 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now